We horen graag van u!

Maak kennis met ons commercieel team

Martin Verbrugge

Chief Executive Officer

T: +31 (0) 115 646 330
 

Martin Verbrugge

Rogier Gardien

Managing Director Verbrugge Internationale Wegtransporten

T: +31 (0) 115 646 642
E: rogier.gardien@verbrugge.nl

Rogier Gardien

Mikhael Paulus

Chief Commercial Officer

T: +31 (0) 118 426 906
E: mikhael.paulus@verbrugge.nl

Dolf van Dijk

Dolf van Dijk

Rob Quartel

Senior Commercial Manager

T: +31 (0) 118 426 210
E: rob.quartel@verbrugge.nl

Rob Quartel

Wim Leuyckx

Senior Commercial Manager

T: +31 (0) 115 646 494
E: wim.leuyckx@verbrugge.nl

Cor Fieret

Managing Director Verbrugge Marine

T: +31 (0) 115 646 453
E: cor.fieret@verbrugge.nl

Cor Fieret

Hugo van de Putte

Managing Director Alleghany Warehouse Europe

T: +31 (0) 118 426 561
E: hugo.vandeputte@awe.nl

Hugo van de Putte

Floris Provoost

Kunstmesten en Mineralen

T: +31 (0) 115 646 454
E: floris.provoost@verbrugge.nl

Floris Provoost

Jeroen Prins

Staal, houtproducten, Agri Zaden, Granen en Biomassa

T: +31 (0) 118 426 208
E: jeroen.prins@verbrugge.nl

Jeroen Prins

Peter Huls

Peter Huls

Sander Teuns

Forest products, Woodpulp & Paper

T: +31 (0) 118 426 853
E: sander.teuns@verbrugge.nl

Sander Teuns

Customer Relations Team

Rene IJzer

Customer Relations Team Leader | Vlissingen

T: +31 (0) 118 426 847
E: rene.ijzer@verbrugge.nl

Rene ijzer

Sjoerd Huisman

Customer Relations Team Leader | Terneuzen

T: +31 (0) 115 646 488
E: sjoerd.huisman@verbrugge.nl

Sjoerd Huisman

U kunt altijd ons algemeen contactformulier gebruiken om een vraag te stellen. 

Algemeen contactformulier

Wilt u meer weten over de totale transportoplossing van Verbrugge? Of heeft u vragen over uw lading? Wij helpen u graag.

Maak gebruik van onderstaand formulier om uw vraag te stellen.  

CAPTCHA