Maak kennis met ons commercieel team

Martin Verbrugge

Chief Executive Officer

T: +31 (0) 115 646 330
 

Rogier Gardien

Managing Director Verbrugge Internationale Wegtransporten

T: +31 (0) 115 646 642
E: rogier.gardien@verbrugge.nl

Dolf van Dijk

Rob Quartel

Senior Commercial Manager

T: +31 (0) 118 426 210
E: rob.quartel@verbrugge.nl

Wim Leuyckx

Senior Commercial Manager

T: +31 (0) 115 646 494
E: wim.leuyckx@verbrugge.nl

Cor Fieret

Managing Director Verbrugge Marine

T: +31 (0) 115 646 453
E: cor.fieret@verbrugge.nl

Hugo van de Putte

Managing Director Alleghany Warehouse Europe

T: +31 (0) 118 426 561
E: hugo.vandeputte@awe.nl

Bas Gijsel

Papier voor print en verpakkingsindustrie, Consumentengoederen

T: +31 (0) 115 646 243 
E: bas.gijsel@verbrugge.nl

Elfert Gryson

Staal, Metalen en Houtproducten

T: +31 (0) 118 426 214
E: elfert.gryson@verbrugge.nl

Erik van der Ham

Automotive, Olie en Gas, Projects, Renewable energy

T: +31 (0) 118 426 212
E: erik.vander.ham@verbrugge.nl

Floris Provoost

Kunstmesten en Mineralen

T: +31 (0) 115 646 454
E: floris.provoost@verbrugge.nl

Jeroen Prins

Agri Zaden, Granen en Biomassa

T: +31 (0) 118 426 208
E: jeroen.prins@verbrugge.nl

Peter Huls

Sander Teuns

Customer Relations Team

Rene IJzer

Customer Relations Team Leader | Vlissingen

T: +31 (0) 118 426 847
E: rene.ijzer@verbrugge.nl

Sjoerd Huisman

Customer Relations Team Leader | Terneuzen

T: +31 (0) 115 646 488
E: sjoerd.huisman@verbrugge.nl